Mamy już piękny, nowy i duży budynek:)

Nasze Przedszkole znajduje się w adoptowanym do potrzeb placówki oświatowej budynku położonym w Kocmyrzowie nr 237, na działce o powierzchni 9 arów.

Budynek ma dobry dojazd z drogi wojewódzkiej nr 776 w stronę Krakowa i Proszowic - zjazd z ronda w centrum przy składzie budowlanym BUDROL w kierunku na Czulice.

Przy budynku jest ogród, na którym jest urządzony bezpieczny plac zabaw. W sąsiedztwie mamy pola i łąki, bibliotekę gminną, boisko sportowe, gminny nowy plac zabaw i staw. Okolica jest spokojna i zaciszna. Przedszkole jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - do budynku prowadzi pochylnia dostosowana do poruszania się na wózkach inwalidzkich. Sale i komunikacja nie mają progów. Wyjście na zewnątrz do ogrodu prowadzi przez pochylnię.

W przedszkolu mamy 3 sale do zabaw dla dzieci. Sale są wesołe, kolorowe i jasne. Pragniemy by ich wygląd zachęcał do pobytu i dobrej zabawy, w myśl zasady: "UCZYMY SIĘ BAWIĄC".

W naszej placówce tworzymy kameralną, domową atmosferę, jak to w Chacie Skrzata!
W każdej sali jest miejsce maksymalnie dla 20 dzieci.

Przedszkole posiada Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych wydany przez Wójta Gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Nadzór nad Przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty

Do Przedszkola przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat.

"Chata Wesołego Skrzata" jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 6.30 do 18.00 z wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy określonych przez Organ Prowadzący (terminarz tych dni do wglądu w zakładce: "Dni Wolne")